هوای تازه را دستتان کنید!
آلودگی مشکلی است که این روزها در بسیاری از شهرهای بزرگ دنیا دیده می شود از این رو شهروندان مناطق آلوده نیاز فراوانی به هوای پاک دارند تا بیماری های مختلف را از خود دور کنند.

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، آنطور که از محصولات شرکت های فناوری و طراحان برجسته بر می آید، انسان ها باید در آینده بیشتر وسایل مورد نیازشان را به تن کنند تا راحتی بیشتری در زندگی داشته باشند. تا به حال طرح هایی برای تلفن همراه های پوشیدنی بوده است و این بار طرحی متفاوت ارائه شده است.

"الکساندر کاستین" طرحی کاربردی برای شهروندانی که در مناطق آلوده زندگی می کنند ارائه کرده است تا بتوانند زندگی خوب و بدون مشکلی داشته باشند. او برای این افراد دستبندی از هوای تازه و تصفیه شده طراحی کرده است.

این دستگاه جالب که با نام "درخت روی دست"  معرفی شده است به مانند یک درخت کار می کند و برای تمیز کردن هوای اطرافش است. این دستگاه هوای کثیف را میگیرد و از فیلترها عبور میدهد سپس به بینی شما رسیده و شما تمیزترین هوا را تنفس می کنید.

این دستبند به شما اچازه می دهد تا رایحه مورد علاقتان را درون آن قرار دهید تا های تازه با آن رایحه دلنشین به مشام شما برسد. فیلتر این دستگاه باید هر 10 روز تعویض شود تا هوا ی تمیز تولید کند. "درخت روی دست" در مسابقات برترین طراحی های محیط زیست توانست به مقام سوم برسد.

مطالب مرتبط :