خانه مجلل انریکه ایگلسیاس و نامزدش(عکس)
12 سال است که انریکه ایگلسیاس و آنا کورنیکووا، تنیسور حرفه ای، نامزد هستند. اخیراً انریکه خانه اربابی کاملاً نوساز کنار آبی در میامی خریده که زمین تنیس هم دارد و 26 میلیون دلار می ارزد.

برترین ها: 12 سال است که انریکه ایگلسیاس و آنا کورنیکووا، تنیسور حرفه ای، نامزد هستند. اخیراً انریکه خانه اربابی کاملاً نوساز کنار آبی در میامی خریده که زمین تنیس هم دارد و 26 میلیون دلار می ارزد.


به گزارش برترین ها به نقل از دیلی میل، این خواننده 38 ساله برنده جایزه گرمی، به این خانه 20 هزار فوت مربعی نقل مکان کرده، ولی هنوز چندین و چندین طراح فضای سبز در اطراف ملک او دیده می شوند که در حال تمام کردن کارها هستند.


اطراف این خانه پر از درختان نخل و پرچین های بلند و چمن های سبز انبوه است.


ساختمان سفید دوطبقه آن مناظر زیبایی از خلیج بیسکاین و آسمان میامی دارد. استخر و جکوزی از دیگر امکانات این خانه هستند. خانه پدر انریکه، خولیو ایگلسیاس، هم در همان نزدیکی است که به راحتی با قایقی که کنار خانه پارک شده، می توان به آن دسترسی پیدا کرد.


همسایه های میلیاردر انریکه در این خانه عبارتند از: شر، لیل وین، ریکی مارتین، مت دیمون، بیلی جوئل، رزی اودانل و گلوریا استفان.


تک آهنگ بعدی انریکه به نام Heart Attack روز هشتم اکتبر در آیتونز منتشر خواهد شد. ماه آینده Republic Records آلبوم دهم انریکه را منتشر خواهد کرد.

 

برترين ها