ستون اصلی خبر
برنامه و ساعت دیدار‌های روز هجدهم


هجدهمین روز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با برگزاری ۲ دیدار پیگیری می‌شود.
با برگزاری ۲ دیدار پیگیری می‌شود. یکشنبه تیم‌ ملی فوتبال اسپانیا به مصاف میزبان این رقابت‌ها می‌رود و بازیکنان تیم ملی کرواسی مقابل دانمارک صف آرایی می‌کنند.

اخبار و حواشی داغ مربوط به جام جهانی ۲۰۱۸ را لحظه به لحظه در اینجا (جام جهانی ۲۰۱۸) دنبال کنید.

برنامه و ساعت دیدار‌های روز هفدهم جام جهانی ۲۰۱۸
اسپانیا - روسیه /ساعت ۱۸:۳۰

تیم‌های ملی فوتبال اسپانیا - روسیه در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه یکشنبه از ساعت ۱۸:۳۰ به مصاف یکدیگر می‌روند. روسیه در اولین مسابقه خود مقابل عربستان به برتری ۵ بر صفر رسید و در تقابل با مصر ۳-یک پیروز شد تا با روحیه خوبی مقابل یاران سوارز قرار بگیرد، اما در سومین بازی موفق به کسب امتیاز نشد و ۳ بر صفر متحمل شکست خورد.
اسپانیا در مرحله، ۵ امتیاز کسب کرد و همراه با یاران رونالدو به مرحله حذفی صعود کردند. اسپانیایی ها در اولین مسابقه با پرتغال به تساوی ۳ - ۳ رسیدند، سپس مقابل ایران با نتیجه یک بر صفر پیروز شدند و رو در روی مراکش هم ۲-۲ متوقف شدند.

دانمارک - کرواسی /ساعت ۲۲:۳۰

در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ تیم‌های ملی فوتبال دانمارک - کرواسی از ساعت ۲۲:۳۰ مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند. کرواسی در گروه چهارم جام جهانی ، مقابل نیجریه ۲ بر صفر به پیروزی رسیدند و سپس در تقابل با آرژانتین ۳-صفر پیروز شدند و موفق شدند، ۲-یک ایسلند را شکست دهند و با ۹ امتیاز به مرحله حذفی صعود کنند.
دانمارک با کسب ۵ امتیاز در رده دوم گروه سوم قرار گرفت. آن‌ها ابتدا پرو را یک بر صفر شکست دادند، مقابل استرالیا به تساوی یک - یک و مقابل فرانسه به مساوی بدون گل رضایت دادند تا با کسب ۵ امتیاز و پس از فرانسه راهی مرحله بعد شوند.
منبع خبر : ایرنا
خواندنی های جالب و شنیدنی
نکات طلایی
ارسال پسورد سی دی های همراه جوان
ارسال پسورد سی دی های همراه خوشبختی

کدامیک از کتاب های کمیک استریپ ویژه کودکان و نوجوانان را خوانده اید؟

  پرندگان خشمگین

  داستان های اردکی

  گارفیلد وگربه بداخلاق

  یخ زده

پیوند ها
برترین لینک ها
داستان های کوتاه
اطلاعات عمومی
»
فن آوری
»
علمی
اخلاقی
»
»
بین الملل
»
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انتشارات همراهان جوان می باشد .