ستون اصلی خبر
برنامه و ساعت دیدار‌های روز هجدهم


هجدهمین روز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با برگزاری ۲ دیدار پیگیری می‌شود.
با برگزاری ۲ دیدار پیگیری می‌شود. یکشنبه تیم‌ ملی فوتبال اسپانیا به مصاف میزبان این رقابت‌ها می‌رود و بازیکنان تیم ملی کرواسی مقابل دانمارک صف آرایی می‌کنند.

اخبار و حواشی داغ مربوط به جام جهانی ۲۰۱۸ را لحظه به لحظه در اینجا (جام جهانی ۲۰۱۸) دنبال کنید.

برنامه و ساعت دیدار‌های روز هفدهم جام جهانی ۲۰۱۸
اسپانیا - روسیه /ساعت ۱۸:۳۰

تیم‌های ملی فوتبال اسپانیا - روسیه در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه یکشنبه از ساعت ۱۸:۳۰ به مصاف یکدیگر می‌روند. روسیه در اولین مسابقه خود مقابل عربستان به برتری ۵ بر صفر رسید و در تقابل با مصر ۳-یک پیروز شد تا با روحیه خوبی مقابل یاران سوارز قرار بگیرد، اما در سومین بازی موفق به کسب امتیاز نشد و ۳ بر صفر متحمل شکست خورد.
اسپانیا در مرحله، ۵ امتیاز کسب کرد و همراه با یاران رونالدو به مرحله حذفی صعود کردند. اسپانیایی ها در اولین مسابقه با پرتغال به تساوی ۳ - ۳ رسیدند، سپس مقابل ایران با نتیجه یک بر صفر پیروز شدند و رو در روی مراکش هم ۲-۲ متوقف شدند.

دانمارک - کرواسی /ساعت ۲۲:۳۰

در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ تیم‌های ملی فوتبال دانمارک - کرواسی از ساعت ۲۲:۳۰ مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند. کرواسی در گروه چهارم جام جهانی ، مقابل نیجریه ۲ بر صفر به پیروزی رسیدند و سپس در تقابل با آرژانتین ۳-صفر پیروز شدند و موفق شدند، ۲-یک ایسلند را شکست دهند و با ۹ امتیاز به مرحله حذفی صعود کنند.
دانمارک با کسب ۵ امتیاز در رده دوم گروه سوم قرار گرفت. آن‌ها ابتدا پرو را یک بر صفر شکست دادند، مقابل استرالیا به تساوی یک - یک و مقابل فرانسه به مساوی بدون گل رضایت دادند تا با کسب ۵ امتیاز و پس از فرانسه راهی مرحله بعد شوند.
منبع خبر : ایرنا
خواندنی های جالب و شنیدنی
نکات طلایی
ارسال پسورد سی دی های همراه جوان
ارسال پسورد سی دی های همراه خوشبختی

به نظر شما دولت دوازدهم الويت خود را براي جوانان در چه اموري بايد قرار دهد؟

  اشتغال و كارآفريني

  تحصيل و آموزش

  ازدواج

  مسكن

پیوند ها
برترین لینک ها
داستان های کوتاه
اطلاعات عمومی
»
فن آوری
»
علمی
اخلاقی
»
»
بین الملل
»
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انتشارات همراهان جوان می باشد .