ستون اصلی خبر
کارگزاران هیچ نسبتی با رئیس جمهور ندارد

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت: کارگزاران هیچ نقد و نظری به روحانی برای ترمیم تیم اقتصادی کابینه به روحانی وارد نکردیم.
محمد عطریانفر عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به برخی خبرهای روزنامه اصلاح طلب مبنی بر فشار حزب کارگزاران سازندگی به روحانی برای ترمیم کابینه اظهار داشت: حزب کارگزاران هیچ نسبت تنگاتنگ، رسمی و تعریف‌ شده‌ای با شخص رئیس جمهور ندارد. جهانگیری هم به دلیل حضور در کابینه دولت روحانی به عنوان معاون اول رئیس جمهور فعالیت حزبی خود را متوقف کرده است.

وی با بیان اینکه اسحاق جهانگیری به صفت فردی با روحانی در ارتباط است، تصریح کرد: اساسا آنچه که گفته می شود کارگزاران به دنبال فشار و سهم خواهی از دولت است را تایید نمی کنم. حزب کارگزارن هیچ نقد و نظر و فشاری به روحانی ندارد.

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ادامه داد: اگر تشخیص رئیس جمهور بنا بر تغییر کابینه دوازدهم باشد حتما آن را متحول خواهد کرد اما در غیر این صورت بعید می دانم که تغییری در کابینه بدون نظر روحانی صورت بگیرد. برای بار دیگر تاکید می کنم که هیچ فشار و توصیه ای به رئیس جمهور از سمت حزب کارگزاران صورت نگرفته است.

وی در خصوص تغییرات احتمالی ریاست بانک مرکزی،سازمان برنامه و بدجه و وزرای اقتصادی و صمت گفت: تغییرات احتمالی در تیم اقتصادی کابینه روحانی را به مصلحت دولت نمی دانم به دلیل آنکه گرفتاری ما در حوزه اقتصاد و مدیریتی خیلی به افراد برنمی گردد بلکه نحوه دیدگاه ها و نگرش‌های مدیریتی باید اصلاح شود.

عطریانفر تصریح کرد: اگر دیدگاه‌ها اصلاح شود همه نیروها ملتزم به تغییر نگرش ها هستند و اگر خودشان را با نگاه های جدید در شرایط وگرفتاری های اقتصادی که از طریق توطئه های امریکا ایجاد شده وفق بدهند، طبیعتا می توانیم با توان داخلی بر مشکلات فائق شویم.

معاون سیاسی وزارت کشور دولت اصلاحات درباره مناسب بودن وزرای فعلی اظهار داشت:تغییرات تیم اقتصادی دولت شاید مثبت باشد ولی در ابتدا برای یک تغییر باید استدلالاتی داشته باشیم تا اتفاق مناسب تری رخ دهد.

عطریانفر در پایان تغییر افراد در کابینه روحانی را امری غیر ضروری دانست و خاطرنشان کرد: تا دیدگاه و نگرش های مدیران با شرایط جدید باز خوانی و اصلاح نشود عملا تاثیری در فآایند عمومی برای کنترل بحران ها و مشکلات کشور مشاهده نخواهیم کرد. مدیران باید باشرایط جدید تصمیم گیری و تدبیر کنند.

انتهای پیام/
منبع خبر : ایرنا
خواندنی های جالب و شنیدنی
نکات طلایی
ارسال پسورد سی دی های همراه جوان
ارسال پسورد سی دی های همراه خوشبختی

کدامیک از کتاب های کمیک استریپ ویژه کودکان و نوجوانان را خوانده اید؟

  پرندگان خشمگین

  داستان های اردکی

  گارفیلد وگربه بداخلاق

  یخ زده

پیوند ها
برترین لینک ها
داستان های کوتاه
اطلاعات عمومی
»
فن آوری
»
علمی
اخلاقی
»
»
بین الملل
»
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انتشارات همراهان جوان می باشد .