ستون اصلی خبر
عصرانه پلیس راه مازندران در نخستین جمعه مردادماه


پلیس راه مازندران عصر فردا در نخستین جمعه مردادماه جاده چالوس را برای تخلیه بار ترافیکی و سهولت در آمد وشد خودرو‌ها یکطرفه می‌کند.
سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت: آمد وشد وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ فردا تا ساعت یک بامداد روز شنبه ۶ مرداد ماه از کرج به مرزن آباد ممنوع خواهد شد.

وی افزود: برای سهولت در بازگشت مسافران از چالوس به استان البرز رفت و آمد وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه ۵ مرداد ماه تا ساعت یک بامداد روز شنبه ۶ مرداد از مرزن آباد به کرج یکطرفه می‌شود.

سرهنگ قدمی گفت: آمد وشد انواع تریلر، کامیون و کامیونت ازجاده کرج -چالوس همچنان ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: رفت و آمد موتورسیکلت‌ها بجز موتور سیکلت‌های امدادی تا پایان محدودیت‌های ترافیکی در جاده کرج - چالوس ممنوع خواهد بود.

وی با بیان اینکه آمد وشد همه تریلر‌ها از جاده هراز ممنوع بوده گفت: رفت و آمد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روز‌های پنج شنبه و جمعه از جاده هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان مازندران، گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با شماره ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه این استان را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.

نیمی از جاده ۱۶۰ کیلومتری کرج - چالوس درحوزه استحفاظی مازندران قراردارد.

انتهای پیام/آ
منبع خبر : ایرنا
خواندنی های جالب و شنیدنی
نکات طلایی
ارسال پسورد سی دی های همراه جوان
ارسال پسورد سی دی های همراه خوشبختی

کدامیک از کتاب های کمیک استریپ ویژه کودکان و نوجوانان را خوانده اید؟

  پرندگان خشمگین

  داستان های اردکی

  گارفیلد وگربه بداخلاق

  یخ زده

پیوند ها
برترین لینک ها
داستان های کوتاه
اطلاعات عمومی
»
فن آوری
»
علمی
اخلاقی
»
»
بین الملل
»
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انتشارات همراهان جوان می باشد .