ستون اصلی خبر
واکنش روابط عمومی وزارت خارجه به عربستان در آمریکا


روابط عمومی وزارت خارجه ادعای پوچ سفیر عربستان در آمریکا را مضحک و رسواتر از آن خواند که ارزش هر گونه پاسخگویی داشته باشد.
روابط عمومی وزارت امور خارجه ادعای پوچ مطرح شده به نقل از وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران از سوی سفیر عربستان در آمریکا که در الشرق الاوسط منتشر شده است را مضحک و رسواتر از آن خواند که ارزش هر گونه پاسخگویی داشته باشد.

صرفا بايد متذكر شد که تلاش مذبوحانه برای ايجاد شک و شکاف و تداوم فضا سازی های روانی كانون های ضد ايرانی برای اخلال در انسجام داخلی و اتحاد دولت، ملت و مسئولان کشور موضوعی نیست که آنها و سفیر تازه کار و جويای نام سعودی بتوانند روی آن حساب کنند.

ملت ایران سرمايه های بزرگ و مسئولان متعهد ، خدوم و میهن دوست خود را بخوبی می شناسند و هرگز به اين گونه اتهامات و دروغ سازی های جاهلانه و ناشيانه و روش های كهنه و رنگ باخته که توسط " اتاق های بی فکر " آنان طراحی و توسط رسانه های ضد ایرانی بازنشر می شود، وقعی نمی گذارند.

گفتنی است سفیر سعودی در آمریکا اخیرا طی یادداشتی در روزنامه الشرق الاوسط مطلبی کذب را در مورد جناح بندی‌های سیاسی درون کشور به وزیر خارجه کشورمان نسبت داده است.

انتهای پیام/
منبع خبر : ایرنا
خواندنی های جالب و شنیدنی
نکات طلایی
ارسال پسورد سی دی های همراه جوان
ارسال پسورد سی دی های همراه خوشبختی

کدامیک از کتاب های کمیک استریپ ویژه کودکان و نوجوانان را خوانده اید؟

  پرندگان خشمگین

  داستان های اردکی

  گارفیلد وگربه بداخلاق

  یخ زده

پیوند ها
برترین لینک ها
داستان های کوتاه
اطلاعات عمومی
»
فن آوری
»
علمی
اخلاقی
»
»
بین الملل
»
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انتشارات همراهان جوان می باشد .