ستون اصلی خبر
رایزنی با قوه قضاییه برای برخورد با اخلالگران

رئیس مجلس گفت: برای برخورد با اخلالگران بازار قوه قضاییه رایزنی‌هایی صورت گرفته است و ضوابط برخورد با اخلالگران اقتصادی تا شنبه اعلام می‌شود.
کاظم دلخوش نماینده مردم صومعه‌سرا در جلسه علنی امروز (چهارشنبه 10 مرداد) طی تذکر شفاهی اظهار کرد: باتوجه به مشکلات فعلی کشور ضرورت دارد که بیشتر جلسات مجلس به مباحث اقتصادی پرداخت شود.

وی با بیان اینکه شرایط کشور عادی نیست و باید جلساتی درباره حل مشکلات اقتصادی برگزار کنیم، ادامه داد: همچنین لازم است تیم اقتصادی دولت تغییر کند.

نماینده مردم صومعه‌سرا تاکید کرد: برخی افراد در بخش خصوصی و دولتی در اقتصاد کشور فساد ایجاد کرده و کالاهای ضروری مردم را انبار می‌کنند که ضرورت دارد برخورد جدی با آنها شود.

دلخوش با تاکید بر ضرورت پاسخگویی رئیس جمهور در این شرایط به ملت گفت: اگر رئیس جمهور با مردم صحبت می‌کرد شاید این مشکلات عدیده اقتصادی ایجاد نمی‌شد.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر گفت: نمایندگان مجلس درباره ترمیم کابینه نامه‌ای را تهیه کرده‌اند و به رئیس جمهور رسیده است، این مطالبه شما کاملا به حق است که باید یک تیم اقتصادی قوی سرکار بیاید.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین درباره برخورد با اخلالگران اقتصادی‌ هم با قوه قضاییه صحبت شده است و احتمالا تا روز شنبه ضوابطی را در این زمینه اعلام خواهند کرد.
منبع خبر : ایرنا
خواندنی های جالب و شنیدنی
نکات طلایی
ارسال پسورد سی دی های همراه جوان
ارسال پسورد سی دی های همراه خوشبختی

کدامیک از کتاب های کمیک استریپ ویژه کودکان و نوجوانان را خوانده اید؟

  پرندگان خشمگین

  داستان های اردکی

  گارفیلد وگربه بداخلاق

  یخ زده

پیوند ها
برترین لینک ها
داستان های کوتاه
اطلاعات عمومی
»
فن آوری
»
علمی
اخلاقی
»
»
بین الملل
»
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انتشارات همراهان جوان می باشد .