ستون اصلی خبر
آیا رامین رضاییان به پرسپولیس بر می‌گردد


بازی سخت مقابل السد، پرسپولیس را مجبور می‌کند که یک بازیکن را جایگزین حسین ماهینی کند؛ تنها گزینه مورد نظر از دیدگاه هواداران این تیم رامین رضاییان است.
دیدار دربی تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس باز هم با حساب تساوی بدون گل به پایان رسید تا مصدومیت حسین ماهینی در این دیدار بیشتر به چشم بیاید.

تماشاگران نه تنها گلی را ندیدند بلکه شاهد مصدومیت تنها دفاع راست پرسپولیس در این دیدار بودند و درست زمانی که باید حساسترین دیدار سال های اخیر را در مقابل تیم فوتبال السد قطر در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برگزار کنند فهرست بازیکنان اصلی این تیم به 11 نفر هم نمی رسد.

بازی سخت مقابل السد و ادامه لیگ برتر فوتبال ، پرسپولیس را مجبور می کند که یک بازیکن را جایگزین حسین ماهینی کند و البته قانون هم این اجازه را به باشگاه پرسپولیس می دهد و تنها گزینه مورد نظر برای پرسپولیس از دیدگاه هواداران رامین رضاییان مدافع سابق این تیم است که در حال حاضر بدون تیم است و تمایل زیادی دارد که به پرسپولیس اضافه شود و واین در صورتی امکان پذیر است که برانکو نظر مثبت خود را در ایباره اعلام کند.

شنیده می شود در شرایط فعلی عده ای در تلاش هستند که رضایت برانکو را برای حضور رامین در پرسپولیس جلب کنند و تا حدودی هم در این زمینه موفق بوده اند البته برانکو در این باره هنوز اظهار نظر رسمی نداشته است و باید منتظر ماند تا پروفسور یک دنده پرسپولیسی با موضوع بازگشت رامین موافقت کند و در غیر اینصورت باید تا پایان نیم فصل برای حضور مهدی شیری در ترکیب پرسپولیس صبر کرد.
منبع خبر : ایرنا
خواندنی های جالب و شنیدنی
نکات طلایی
ارسال پسورد سی دی های همراه جوان
ارسال پسورد سی دی های همراه خوشبختی

کدامیک از کتاب های کمیک استریپ ویژه کودکان و نوجوانان را خوانده اید؟

  پرندگان خشمگین

  داستان های اردکی

  گارفیلد وگربه بداخلاق

  یخ زده

پیوند ها
برترین لینک ها
داستان های کوتاه
اطلاعات عمومی
»
فن آوری
»
علمی
اخلاقی
»
»
بین الملل
»
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انتشارات همراهان جوان می باشد .