ستون اصلی خبر
تنها راه غلبه بر دشمن حمایت از آرمان مقاومت

رئیس مجلس گفت: در صحنه منطقه ای، تحولات در راستای پیروزی محور مقاومت حرکت می‌کند و این مسئله دشمنان را مصمم‌تر به مقابله و محدودسازی مردم فلسطین می‌کند.
علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز (چهارشنبه ۱۲ دی ماه) با زیاد النخاله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین و هیأت همراه دیدار و گفتگو کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در این دیدار با بیان اینکه حمایت از مردم مظلوم فلسطین وظیفه اسلامی ایران است، گفت: حمایت از فلسطین بر افزایش امنیت منطقه تأثیر می‌گذارد و جمهوری اسلامی همواره از مردم فلسطین و آرمان مقاومت حمایت می‌کند.

وی با اشاره به تحولات اخیر فلسطین و برگزاری راهپیمایی بازگشت توسط مردم این کشور، گفت: در شرایط کنونی استراتژی آمریکا و رژیم صهیونیستی مقابله و محدود کردن محور مقاومت است، اما اقدامات و ابتکارات مردم فلسطین مانند راهپیمایی بازگشت این رفتار‌ها را خنثی می‌کند.

لاریجانی ادامه داد: تردیدی نیست که در صحنه منطقه ای، تحولات در راستای پیروزی محور مقاومت حرکت می‌کند و این مسئله دشمنان را مصمم‌تر به مقابله و محدودسازی مردم فلسطین می‌کند.

رئیس قوه مقننه تصریح کرد: تردیدی نیست که تنها راه غلبه بر دشمن حمایت از آرمان مقاومت است، اما برای تحقق این مسئله باید ابتکاراتی مانند راهپیمایی بازگشت صورت گیرد.

وی ادامه داد: در چند ماه اخیر صحنه منطقه‌ای شفاف‌تر شده است، به طوری که در این مدت برخی از کشور‌های عربی به صورت رسمی با صهیونیست‌ها ارتباط ایجاد کرده و برخی از این کشور‌ها نیز سکوت می‌کنند، که این رویکرد‌ها به تلاش‌های مردم مظلوم فلسطین صدمه می‌زند.

زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ابتدای این دیدار با تقدیر از حمایت‌های جمهوری اسلامی از مردم مظلوم فلسطین و آرمان مقاومت، گفت: در این دیدار باید از حمایت‌های جمهوری اسلامی از مردم مظلوم فلسطین تشکر کنم، ایران در شرایطی از فلسطین حمایت می‌کند که بسیاری از کشور‌های عربی در حال عادی سازی روابط با صهیونیست‌ها هستند.

وی ادامه داد: سال جاری ایام ویژه‌ای برای مردم فلسطین به ویژه نوار غزه بود و به رغم محاصره نواز غزه و شرایط دشوار، اهالی این منطقه، ابتکار راهپیمایی بازگشت را اجرایی کردند که این اقدام تأثیر زیادی بر افکار عمومی داخلی، منطقه‌ای و بین المللی داشت.

زیاد النخاله گفت: در ماه‌های گذشته نوار غزه شاهد دو نبرد مهم و سنگین بود که در هر دوی این رویارویی‌ها محور مقاومت بر نیرو‌های صهیونیستی پیروز شدند. امروز مقاومت فلسطین ابزار‌ها و ظرفیت‌های ارزشمندی برای مقابله با تجاوزات صهیونیست‌ها دارد.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: به طور حتم محور مقاومت در منطقه پیروز خواهد شد و این محور با انسجام در برابر هر گونه تجاوزگری خواهد ایستاد.

انتهای پیام/
منبع خبر : ایرنا
خواندنی های جالب و شنیدنی
نکات طلایی
ارسال پسورد سی دی های همراه جوان
ارسال پسورد سی دی های همراه خوشبختی

کدامیک از کتاب های کمیک استریپ ویژه کودکان و نوجوانان را خوانده اید؟

  پرندگان خشمگین

  داستان های اردکی

  گارفیلد وگربه بداخلاق

  یخ زده

پیوند ها
برترین لینک ها
داستان های کوتاه
اطلاعات عمومی
»
فن آوری
»
علمی
اخلاقی
»
»
بین الملل
»
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انتشارات همراهان جوان می باشد .