ستون اصلی خبر

پرهیجان‌ترین ورزشگاه‌ جام جهانی2018

هیئت رسمی فیفا در هفتمین مرحله از بازدیدهای عملیاتی خود از روسیه امروز  وارد شهر روستوف شدند.
کالین اسمیت، مدیر دپارتمان رقابت‌های فیفا پس از بازدید از ورزشگاه تازه‌ساخت روستوف در جمع خبرنگاران گفت: تمام صندلی‌های ورزشگاه روستوف به اندازه کافی نزدیک به زمین بازی هستند. اتفاقی که باعث ایجاد اتمسفر کاملی می‌شود و هواداران فوتبال تمام هیجان، اتمسفر و اتفاق‌های درون زمین را تجربه خواهند کرد.
وی افزود: شاید شما محیط پیرامونی ورزشگاه را دوست نداشته باشید اما روستوف واقعا یک ورزشگاه بزرگ فوتبال است و تمام صندلی‌ها در نزدیک‌ترین بخش به زمین بازی قرار دارند. شما تمام هیجان و اتمسفر بازی را به خوبی احساس خواهید کرد. من از ورزشگاه روستوف خوشم آمد و البته هنوز باید برای دریافت امتیازهای بیشتری فعالیت‌های دیگری در آن صورت بگیرد. هیئت فیفا به طور کلی آمادگی ورزشگاه روستوف را برای میزبانی از جام جهانی 2018 مورد تایید قرار داد.
آلکسی سورخین، رئیس روسی کمیته سازماندهی جام جهانی 2018 نیز گفت: کارهای ورزشگاه روستوف به زودی پایان خواهد یافت و بهره‌برداری می‌شود.
جام جهانی 2018 فوتبال در روزهای 24 خرداد تا 24 تیر ماه 1397 در 12 ورزشگاه 11 شهر روسیه با شرکت 32 تیم برگزار خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های ملی پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروه است. منبع: تسنیم

خواندنی های جالب و شنیدنی
نکات طلایی
ارسال پسورد سی دی های همراه جوان
ارسال پسورد سی دی های همراه خوشبختی

کدامیک از کتاب های کمیک استریپ ویژه کودکان و نوجوانان را خوانده اید؟

  پرندگان خشمگین

  داستان های اردکی

  گارفیلد وگربه بداخلاق

  یخ زده

پیوند ها
برترین لینک ها
داستان های کوتاه
اطلاعات عمومی
»
فن آوری
»
علمی
اخلاقی
»
»
بین الملل
»
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انتشارات همراهان جوان می باشد .