ستون اصلی خبر

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان در هفته جاری

هر هفته گزارشی از پرفروش‌ترین فیلم‌های اکران شده در سطح جهانی در فضای مجازی منتشر می‌شود. در حال حاضر فیلم‌ها و انیمیشن‌های بزرگی در سطح جهانی اکران شده‌اند و به فروش خوبی نیز دست پیدا کرده‌اند.

در این گزارش به آخرین وضعیت منتشر شده از فروش فیلم ها، در هفته جاری که مربوط به 10 می 2017 ( 19 اردیبهشت 1397 ) است و به تازگی در فضای مجازی منتشر شده، خواهیم پرداخت :

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان در هفته جاری (10 می 2018)

رتبه پنجم: فیلم « رمپیج » / فروش : 4.6 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «برد پیتون» ساخته شده است و در چهارمین هفته اکران توانست مبلغ 4.6 میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز 84 میلیون دلار اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم «دواین جانسن» و «نائومی هریس» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز 120 میلیون دلار است.

داستان فیلم از این قرار است که 3 هیولای جهش‌ یافته و غول‌ پیکر وارد شهر می‌‌شوند و همه جا را به آشوب می‌‌کشند، ارتش وارد عمل می‌‌شود و به مبارزه با این موجودات می‌‌پردازد. اما همه چیز از تحت کنترل خارج می‌‌شود و ارتش نیز شکست می‌خورد. در این بین ، مردی شجاع به طور اتفاقی وارد این ماجرا شده و برای خاتمه دادن به این آشوب تلاش خود را می‌ کند.

 

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان در هفته جاری (10 می 2018)

 رتبه چهارم: فیلم « احساس زیبایی دارم » / فروش : 5.1 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «ابی کان» ساخته شده است و در سومین هفته اکران توانست مبلغ 5.1 میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز 37 میلیون دلار اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم «امی شومر» و «میشل ویلیامز» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز 32 میلیون دلار است.

داستان فیلم از این قرار است که یک زن پس از گذراندن دورانی سخت، به مرحله‌ای از اعتماد به نفس می‌رسد که گمان می‌کند زیباترین و قدرتمندترین زن روی این سیاره است و در این بین اتفاقاتی خاص برای وی روی می‌دهد.

 

 

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان در هفته جاری (10 می 2018)

 رتبه سوم: فیلم « یک مکان ساکت » / فروش : 7.7 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «جان کراسینسکی» ساخته شده است و در پنجمین  هفته اکران توانست مبلغ 7.7 میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز 160 میلیون دلار اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم «امیلی بلانت» و «جان کراسینسکی» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز 17 میلیون دلار است.

داستان فیلم از این قرار است که خانواده‌ای در خانه‌ای مجزا و در سکوت مطلق زندگی می‌کنند، اما این همه ماجرا نیست، و یک اهریمن نیز در این خانه با آنها زندگی می‌کند.

 

 

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان در هفته جاری (10 می 2018)

  رتبه دوم: فیلم « اوربرد » / فروش : 14.7 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «راب گرینبرگ» ساخته شده است و در اولین هفته اکران توانست مبلغ 14.7 میلیون دلار فروش کند. بازیگران اصلی این فیلم «آنا فاریس» و «یوجینو دربز» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز نامشخص است.

این عنوان که در حقیقت بازسازی یک فیلم رمانس محصول 1987 است، داستان مرد ثروتمندی را روایت می‌کند که توسط کارگر خود مورد هدف انتقام قرار می‌گیرد.

 

 

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان در هفته جاری (10 می 2018)

 رتبه اول: فیلم « انتقام جویان: جنگ ابدیت » / فروش : 114 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «آنتونی روسو» و «جو روسو» ساخته شده است و در دومین هفته اکران توانست مبلغ 114 میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز 453 میلیون دلار اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم «رابرت دونی جی.آر» و «کریس همسورث» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز نامشخص است.

داستان فیلم به این صورت است که انتقام‌جویان پس از اینکه از هم گسسته‌اند ، دوباره با هم متحد می‌شوند و به نیروهای نگهبانان کهکشان می‌پیوندند تا با تانوس که به دنبال تصاحب همه‌ی سنگ‌های ابدیت و حکمرانی بر فضا ، زمان و واقعیت است ، مقابله کنند.

خواندنی های جالب و شنیدنی
نکات طلایی
ارسال پسورد سی دی های همراه جوان
ارسال پسورد سی دی های همراه خوشبختی

کدامیک از کتاب های کمیک استریپ ویژه کودکان و نوجوانان را خوانده اید؟

  پرندگان خشمگین

  داستان های اردکی

  گارفیلد وگربه بداخلاق

  یخ زده

پیوند ها
برترین لینک ها
داستان های کوتاه
اطلاعات عمومی
»
فن آوری
»
علمی
اخلاقی
»
»
بین الملل
»
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انتشارات همراهان جوان می باشد .